Перевезення (транспортування) хворих. Швидка допомога «ДнепрМедікалТранспортАсістанс»

Медична компанія «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» допоможе перевезти хворого в будь-який населений пункт України. Наша служба швидкої допомоги гарантує безпечне перевезення з дотриманням всіх правил. Кожного пацієнта будуть супроводжувати досвідчені професіонали, які зможуть при необхідності стабілізувати стан людини і провести медичні процедури.

Комплектація санітарного транспорту і формування супроводжуючого медперсоналу багато в чому залежить від діагнозу потерпілого і тяжкості його стану на момент перевезення. Тому індивідуальний підхід до кожного клієнта вважається одним з наших основних правил. Медпрацівники «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» – це досвідчений колектив, який злагоджено працює і адекватно реагує в екстрених ситуаціях. Компанія має безліч відомих партнерів, при цьому не перестаючи вдосконалюватися з кожним днем.

Нюанси перевезення пацієнтів

Транспортувати хворих можна різними способами. При виборі способу спеціалісти враховують самопочуття людини і вид його захворювання. Адже цей процес повинен принести лише користь, але ні в якому разі не нашкодити. Кожен із способів підбирається індивідуально в конкретному випадку. Основною метою медичних транспортувань є дбайлива і швидка доставка пацієнта в медустанову або додому.

Транспортувати хворого можна не тільки на машині, але і на спеціальних ношах, кріслі-каталці, пішки, на милицях або ж на руках. Найчастіше останній варіант застосовується при переміщенні маленьких діток.

Важливо правильно помістити пацієнта в салоні автомобіля. Залежно від діагнозу його можна укласти з піднятою головою або піднятими ногами, також можливий варіант розташування в сидячому положенні. Фахівці нашої компанії зможуть надати вам будь-який з вищеописаних видів перевезення на найвищому рівні.

Кваліфікована допомога в дорозі

Медичні транспортування включають в себе обов’язковий супровід досвідченими медиками, а також безперервний моніторинг стану хворого в дорозі. При цьому якщо стан людини різко погіршиться, то супроводжуюча бригада зможе надати комплекс необхідної допомоги. Цьому сприяє і специфічне оснащення реанімобілів.

Якщо дозволить лікар, то пацієнта зможуть супроводжувати і його родичі. При недугах з легким перебігом допускається пересування пішки.

Важливо пам’ятати, що транспортування лежачих або тяжкохворих – це завдання, яке під силу виконати лише справжнім професіоналам. Правильне розташування пацієнта вважається дуже важливим етапом транспортування. У лежачому положенні потрібно перевозити людей з черепно-мозковими травмами, без свідомості, з проблемами мозкового кровообігу, з пошкодженнями хребта і т. д. Не варто забувати про те, що під пацієнта найкраще підкласти покривало, так його легше і зручніше буде перекладати на ліжко після приїзду у вказане місце.

Родичі повинні розчистити прохід в будинку, щоб лікарі змогли безперешкодно дістатися до хворого, а також підготувати всі необхідні для поїздки документи і особисті речі.

Сучасна швидка допомога «ДнепрМедікалТранспортАсістанс» гарантує:

  • висококласних професіоналів з величезним досвідом;
  • доступні ціни на медичні послуги;
  • сучасний медичний транспорт з необхідним обладнанням та медикаментами;
  • уважне і дбайливе ставлення до кожного клієнта.